Зарядка 220V HOCO CS23A 30W/PD30W/QC3.0/1xUSB/1xType-C + C-C Cable Black
Виробник : HOCO
Наявність : Немає в наявності
SKU : 6942007609968
Характеристики
Код товару
714268
ID
16738
Артикул
Тип товару
Зарядка 220V
Бренд
HOCO
Модель
CS23A 30W/PD30W/QC3.0/1xUSB/1xType-C + C-C Cable Black
Потужність
30 Вт
Швидке заряджання
Так
Роз'єми
1 USB + 1 Type-C
Гарантія
12 Місяців
Колір
Згруповані товари
cs23A
Основна Група товарів
Мобільні аксесуари
Характеристики товару
Назва атрибуту Значення атрибуту
Потужність 30 Вт